14
آگوست

نظافت و نظافت صنعتی چیست

نظافت و نظافت صنعتی چیست

نظافت نیوز : تمیزی منزل، محل کار، محیط های شهری و مکان های عمومی، همه و همه باید به صورت منظم از آلودگی پاک شوند تا محیطی تمیز و پاکیزه و به دور از هرگونه کثیفی و بیماری ایجاد شود. زیبایی، دور کردن آلودگی ها و گرد و خاک، جلوگیری از انتشار بو، جلوگیری از ایجاد بیماری، بالا بردن طول عمر سطوح و… از جمله دستاوردهای نظافت هستند. اما صنایع و کارخانه ها نیز آلودگی هایی دارند که با روش های معمول در تمیزکاری منزل متفاوت است. این نوع نظافت که به نظافت صنعتی معروف است به تکنیک ها و روش های خاصی از نظافت گفته می شود که در محیط های بزرگ و صنعتی برای از بین بردن آلودگی ها و گاهی دور کردن موادی خاص از محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

بدین منظور از دستگاه های خاصی استفاده می شود که متفاوت با تجهیزات تمیزکاری در منزل هستند. در برخی موارد ممکن است تنها ابعاد دستگاه ها متفاوت باشد، و در برخی موارد نیز ممکن است دستگاه های در این حوزه کاملا خاص و ویژه باشند. اینکه مزایای استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی چیست و این نوع نظافت چه ویژگی هایی به همراه خواهد داشت در این نقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

حذف و کاهش سرب.

حذف سرب شامل استفاده از مواد شیمیایی برای  پوشش های مختلف است که حاوی مشتقات سرب  هستند. حتماً یک شرکت نظافت صنعتی را انتخاب کنید که معتبر باشد تا محصولات کاهش سرب را انجام دهد.

پاکسازی نشت مرکوری. پاکسازی نشت جیوه برای از بین بردن بخار جیوه و منابع بخار جیوه استفاده می شود. مناطق مشترکی که در آن نشت جیوه انجام می شود در تأسیسات صنعتی ، کف انبار ، کف تولید ، کف مونتاژ و موارد دیگر است. در مورد پاکسازی نشت جیوه بیشتر بدانید.

حذف قالب و اصلاح. انواع خاصی از قالب می تواند باعث مشکلات سلامتی از جمله قالب Stachbotrys ، Fusarium ، Cladosporium ، قالب Penicillium و قالب Aspergillus شود. برای انجام آزمایش قالب ، آزمایش هوا ، ایمن کردن محوطه مهار و ارائه خدمات حذف قالب به یک متخصص ترمیم شده قالب احتیاج دارید. درباره حذف قالب بیشتر بدانید.

ضد آلودگی در صنعت آرایشی یا دارویی ، هر نوع نشت شیمیایی می تواند خطرناک باشد. با استخدام و نظافت صنعتی بلافاصله از شما ، کارمندان و محصولات خود محافظت کنید. یک شرکت بزرگ نظافت صنعتی شامل خدمات ضد عفونی حرفه ای است تا شما مطمئن شوید که محل کار شما مکانی امن برای کار است.

جاروبرقی صنعتی industrial-vacuum-cleaner

جاروبرقی صنعتی. کف در تاسیسات شما حاوی مواد شیمیایی ، تراش فلز ، زباله ، خاک و موارد دیگر است. که جاروهای معمولی نمیتوانند ان ها را جمع کنند . جاروبرقی با استفاده از پاک کننده های صنعتی تنها راه برای از بین بردن اشیا و مواد از تجهیزات ، دیوارها و کفپوش های شماست.

شوینده فشار قوی یا واترجت صنعتی دستگاهی است که بوسیله یک پمپ، آب را با فشار بالا به سطح پاشش می کند. جریان آب پاشش شده به دلیل دارا بودن فشار بالا، پیوند بین آلودگی و سطح را سست کرده و جرم و آلودگی‌ها را به نحو موثر از سطح جدا می نماید. از مزایای استفاده از واتر جت می توان به کاهش مصرف آب، سازگاری با محیط زیست به دلیل عدم استفاده از مواد شوینده یا استفاده حداقلی از آنها، افزایش کارایی،کیفیت و سرعت در عملیات نظافت و شستشو اشاره کرد. سادگی استفاده از این دستگاه و قابلیت کاربرد آن در نظافت فضاهای وسیع و دور از دسترس از جمله دیگر مزایای استفاده از واترجت صنعتی می باشد. دستگاه واترجت صنعتی در مدل های متنوعی طراحی و تولید شده و بدین ترتیب می توان دستگاهی در تناسب با نوع نیاز نظافتی انتخاب نمود

nezafatnews