30
جولای

شکستن زانوی تام کروز در فیلم آخرین ماموریت

شکستن زانوی تام کروز در فیلم آخرین ماموریت

شکستن زانوی تام کروز در فیلم آخرین ماموریت

تام کروز با حضور در فیلم‌های اکشن و انجام صحنه‌های سخت شیرین‌کاری این فیلم‌ها غریبه نیست. اما در آخرین فیلم «ماموریت غیرممکن: فال اوت» زانویش شکست. تام کروز که در شوی «امشب با جیمی فالون» حاضر شده بود درباره این ماجرا و بدل‌کاری‌هایش در فیلم جدید ماموریت غیرممکن به مجری مشهور توضیح داد.

 

بعد از اینکه کار تام کروز برای انجام دادن صحنه‌های جلوه‌های ویژه این فیلم که نیاز به بدل داشتند مورد تشویق زیاد قرار گرفت فالون از او پرسید که سر چه سکانسی این سانحه برایش پیش آمده است. کروز جواب داد: «یکی از آن صحنه‌های آسان بود وقتی من باید می‌دویدم و از روی یک ساختمان به سمت ساختمان بعدی می‌پریدم.

 

فالون بعدتر فهرستی از صحنه‌های تعقیب و گریز قسمت جدید «ماموریت غیرممکن» را فهرست کرد  که شامل سکانس‌هایی با ماشین، قایق‌ها، موتورسیکلت، تعقیب و گریز با پای پیاده و حتی هلیکوپتر می‌شد. تام کروز برای اولین‌بار فاش کرد که: «برای کار با هلیکوپتر در این فیلم یک سال و نیم تمرین کردم و آموزش دیدم.»

 

بعد در شوی جیمی فالون کلیپی از فیلم پخش شد که در آن کاراکتر تام کروز یعنی ایتان هانت از طنابی که به هلیکوپتر در حال پرواز بسته شده آویزان است. تام کروز اعتراف کرد که موقع فیلمبرداری این صحنه واقعا ترسیده بود: «بامزه بود چون من مجبور بودم از آن طناب بالا بروم و خب میلیون‌ها بار تمرین کردم که چطور باید این کار را انجام بدهم. و هوا آن بالا به طرز فاجعه‌ای سرد است. وقتی آن بالا رسیدم از طناب سر می‌خوردم پایین و یک لحظه بود که با خودم فکر کردم: «نمی‌خوام این طناب لعنتی رو رها کنم. نمی‌خوام این کارو انجام بدم.»»/به نقل دیجی کالا مگ

برچسب‌ها:, , ,